27. mail toimuva ERKI Moeshow piletid on nüüd müügil

Foto: Portail.ee

ERKI Moeshow tähistab tänavu 30. juubelit ning naaseb selle märkimisväärse tähtpäeva puhul oma sünnipaika – Eesti Kunstiakadeemia endisele krundile aadressil Tartu mnt 1. Samuti toimub ürituse raames rahvusvaheliste esinejatega moetööstuse konverents, avatakse ERKI Moeshow ajalugu tutvustav näitus ja antakse välja raamat „ERKI Moeshow 30”.

Lisaks moekonkursi finaaletendusele leiab 27. mail aset eri-show, kus ERKI Moeshowst välja kasvanud disainerid loovad spetsiaalselt moeetenduse juubeli jaoks ühe eseme. Teiste seas näeb erietendusel loomingut sellistelt disaineritelt nagu Anu Samarüütel, Katrin Kuldma, Aldo Järvsoo, Tanel Veenre, Liisi Eesmaa ja Andro Kööp.

ERKI Moeshow ajalugu tutvustab ka peagi valmiv kataloog, kus on peale värvikate tekstide pildimaterjali ja intervjuusid sündmusega seotud inimestega. Raamat annab ülevaate kõikidest toimunud moeetendustest ning edastab ERKI Moeshow epohhiloovat mõju.

Alates 5. maist on Tallinna Kaubamaja vaateakendel väljas ERKI Moeshow ajalugu tutvustav retrospektiivnäitus, kuhu on kokku kogutud kõige põnevamad, üllatavamad ja eripärasemad esemed, mis ERKI Moeshow lavadelt 30 aasta jooksul läbi käinud. Retrospektiiv täieneb 29. mail spetsiaalselt juubelietenduseks loodud erikomplektidega ning jääb avatuks 13. juunini.

Aastakümnetega on ERKI Moeshow saanud üha tugevama rahvusvahelise mõõtme – sel aastal on 20 kollektsioonist 5 väljastpoolt Eestit ning esimest korda on konkursil rahvusvaheline žürii. Samuti toimub Baltika Moelaval 28. mail esimene rahvusvaheliste esinejatega konverents, kus käsitletakse nii moetööstuse erinevaid tahke kui uuritakse innovatsiooni moedisainis.

ERKI Moeshow 2017 piletid on müügil piletimüügikeskkonnas Ticketer http://www.ticketer.ee/erki-moeshow-2017/. Lisainfot leiab aadressil http://erki.artun.ee/2017/.

Sarnased artiklid

Kommentaarid