17. Tallinn Fashion Weeki piletimüük on alanud

Foto: Tanel Veenre

Eesti moe tähtsündmus Tallinn Fashion Week leiab sel sügisel aset 16.-19. oktoobril ning esitleb kodumaist moodi juba seitsmeteistkümnendat korda. Suurejooneline ja kahtlemata vaatemänguline moenädal toob nelja päeva vältel lavale üle 20 moelooja ja -brändi kõige uuemad kollektsioonid, lisaks antakse sügisese moenädala raames üle Kuldnõela auhind.

Tänasest on võimalik soetada pileteid sügisesele Tallinn Fashion Weekile, mis toob 16.-19. oktoobril Kultuurikatlasse värske sügismoe ning kodumaise moeloome vaieldamatud tipud. Seekordsel moenädalal astub publiku ette 23 disainerit ja moebrändi, nende hulgas ka tänavused Kuldnõela ja Hõbenõela nominendid.

Sügisese Tallinn Fashion Weeki avalöök leiab aset 16. oktoobril, mil lavale astuvad Agne Talu-Vürmer, Kalle Aasamäe ja Vilve Unt. Avatendusele järgneb aga suurejooneline, 21. korda toimuv Kuldnõela gala, mille raames tunnustatakse siinse moemaastiku kõige säravamaid tähti. Eesti ihaldatuim moedisaini auhind Kuldnõel antakse silmapaistvale moedisainerile või kaubamärgile loomingulise järjepidevuse eest vähemalt viimase viie aasta vaates ning selle nominentideks on Iris Janvier, Kirill Safonov ja Tanel Veenre. Lisaks Kuldnõelale antakse üle ka Hõbenõel, millega tunnustatakse viimase aasta meeldejäävaimat panust meie moeellu ning mille nominentideks on sel aastal Gita Siimpoeg, moemärk Ennos ja Eve Hanson.

Tallinn Fashion Weeki teisel päeval astuvad moepubliku ette Brand no 8, Piret Kuresaar, Alexanderling, Mammu Couture ning 25. Juubelit tähistav Ivo Nikkolo. Kolmandal päeval vallutavad lava Trenkan, Raili Nõlvak, August, Ketlin Bachmann, Riina Põldroos, Aldo Järvsoo. Moenädalale panevad neljandal päeval suurejoonelise punkti Tauri Västrik, Perit Muuga, Natali Õnnis, NYMF ja Tallinn Dolls.

Tallinn Fashion Weeki piletid on tänasest saadaval Piletilevis. Lisaks piletimüügile saab täna kell 17.00 alguse ka Kuldnõela publikulemmiku hääletus leheküljel sobranna.postimees.ee.

Sarnased artiklid

Kommentaarid