10 asja, mida sa Aneti kohta veel ei teadnud

Foto: Renee Altrov

Möödunud nädalal andis Anett välja Eesti Muusikaauhindadel aasta albumi tiitlile nomineeritud debüütalbumi „Morning After” teise vinüülitiraaži. Miks? Sest esimene, 500 vinüülplaadiga tiraaž osutus niivõrd populaarseks, et see müüdi kiiresti läbi.

See omakorda andis meile taas põhjust Anetiga vestelda ning selle tulemusena saime kirja panna 10 asja, mida sa tõenäoliselt lauljatari kohta veel ei teadnud. Loe läbi, jäta meelde ning kes teab – ehk läheb kunagi mõnes mälumänguski seda infot vaja!

  1. Anett alustas oma muusikateekonda viiulimänguga. 
  2. Ta kirjutas esimese laulu 13-aastaselt sõbrannale sünnipäevaks.
  3. Aneti esimene töökoht oli jäätisemüüjana ühes Tartu kohvikus.
  4. Esimesel esinemisel kandis noor lauljatar Converse’i ketse, teksaseid ja oversized triiksärki, mis on siiani tema lemmik outfit-kombo.
  5. Anett kohtus oma loo „Lay Your Cards Down” produtsendi Lewisega päriselt alles nüüd, tänavu septembris Londonis – peaaegu aasta aega peale plaadi ilmumist.
  6. Lugu „Morning After” sai alguse ühel suvisel väljasõidul.
  7. Anett küsib tihti oma sõpradelt nõu (ka siis, kui ta tegelikult juba teab, mida teha kavatseb).
  8. Anett on 100% viimase-minuti-inimene…
  9. …ja ilmselt seetõttu on tema kõige kohutavam komme – hilineda.
  10. Anett joob igal hommikul ei rohkem ega vähem kui kaks tassi kohvi – tähelepanelik kuulaja võib selle info kätte saada ka laulust „So Far So Good”.

Teine tiraaž Aneti debüütalbumi „Morning After” vinüülplaate on müügil poodides üle Eesti, samuti Aneti ametlikus veebipoes www.311.ee/anett, kus lisaks vinüülplaatidele on müügil eritooted, nagu albumi lugude lüürikaga riidest kotid ning taaskasutuse põhimõttel valminud triiksärgid.

Sarnased artiklid

Kommentaarid