Portail

Lihtne ja võluv ILUSEERIA

  Foto: Kirill Gvozdev/Maria Konovalova

  Vajad uue aasta esimesel tööpäeval kerget turgutust meigivõlu abiga? Say no moreJumestuskunstnik Triinu-Liis Rahe juba teab, et värske ja tervisest pakatav näonahk, pehmed ja mahedad toonid on ühe kauni ja võluva jumestuse võtmesõnad. Koos fotograafi Kirill Gvozdeviga, stilisti Külli Piibariga ning muidugi modelli Ingel-Kristen Veevoga lõid nad meigiseeria, mida rõõmuga jagame siingi ning soovitame ka järele teha. Olgu ka lisatud, et seeriale lisas viimase lihvi Maria Konovalova.

  Selleks, et matkimine aga igati edukalt kulgeks, on Triinu-Liis iga meigi juures toonud välja mõned nipid ja trikid, et meeldivat kuma saaks näonahale täpselt paras kogus.

  Võluv lihtsus

  Kasuta valgust peegeldava efektiga jumestuskreemi, et saada värske jume. Võid ka kasutada vaid valgust peegeldavat pliiatsit piirkondadel, mis vajavad katmist. Naturaalse ja terve välimuse annavad õhetav ja roosakas põsepuna ning huuled. Raami nägu kaunilt väljajoonistatud kulmudega. Ripsmed võid jätta värvimata.

  Pehme roosa

  Ühes toonis jumestus mõjub luksuslikult ja värskelt. Kanna huulepuna nii huultele kui ka põskedele või võõpa põsed roosaks lauvärviga toon toonis. Sellise jumestuse puhul võib ripsmed jätta värvimata.

  Pilkupüüdev värv

  Värske pilgu loob julge lauvärvikasutus. Et rõhk jääks silmadele ja jumestus harmooniline, kasuta huultel ja põskedel pehmeid ja neutraalseid toone.

  Valguse kuma ja matid huuled

  Kanna highlighter’it, särapuudrit või mõnda heledat pärlmutrjat lauvärvi põsesarnade kohale ja ninajuurele. Huuled jäta seejuures matiks, et põhirõhk jääks nahal olevale valgusemängule.

  Valgus silmadel

  Värske pilgu saavutad, kui kannad heledat kumavat tooni silma sisenurkadesse ning kulmuluule.

  Toon toonis jumestus

  Et muuta toon toonis jumestus julgemaks, tõmba silmalimaskestale joon pruuni või musta silmapliiatsiga, värvi ripsmed ja kontuuri põski päiksepuudriga.

  Sarnased artiklid

  Kommentaarid